MIZU SUSHI

Restauracja z drobnymi udogodnieniami dla dzieci.

O RESTAURACJI

To doskonałe miejsce, by uczyć dziecko jedzenia ryb, próbowania nowych smaków, bo kelnerki i kucharze są bardzo elastyczni i wyrozumiali.  W sushi można na przykład zastąpić nori płatkami. A jeśli mały smakosz stwierdzi, że i tak od wszelkich pyszności świata woli suchy makaron kuchnia również go poda. Nie ma problemu.

UDOGODNIENIA DLA RODZIN Z DZIEĆMI (I NIE TYLKO)

Jeśli potrzebne jest krzesełko do karmienia to dobrze jest je zamówić wraz ze stolikiem ponieważ restauracja dysponuje 3 sztukami.

MENU

Dzieci mogą tutaj zjeść różne, dostosowane do swoich preferencji wariacje sushi.

ATRAKCJE DLA DZIECI

Kiedy maluchy się najedzą mogą szaleć w kąciku zabaw. Jest on usytuowany przy barze. Jeśli chcemy siedzieć przy stoliku, w pobliżu kącika zabaw lepiej go zarezerwować (chociaż i tak najbliższy stolik oddalony jest od miejsca zabawy o kilka metrów).

WARTO WIEDZIEĆ

Najciaśniej i najbardziej gwarno jest w soboty. Jeśli więc chcemy zjeść spokojnie, mając oko na pociechę lepiej jest udać się do MIZU w inny dzień tygodnia.

W weekendy można bez problemu zaparkować przy restauracji. Natomiast w tygodniu od 8:00 do 14:00 należy podjechać do stróżówki i powiedzieć, że jest się gościem restauracji (ma ona zarezerwowanych 10 miejsc postojowych).

Źródło zdjęć i informacji: www.mizusushi.pl oraz https://www.facebook.com/mizuwarsaw/

Zobacz relację z wizyt i przeczytaj opinie blogerek parentingowych (i nie tylko):

Rate and write a review

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Duchnicka 3
Warszawa 01-796 mazowieckie PL
Get directions
Poniedziałek: 12:00-22:00 Wtorek: 12:00-22:00 Środa: 12:00-22:00 Czwartek: 12:00-22:00 Piątek: 12:00-22:00 Sobota: 12:00-22:00 Niedziela: 13:00-20:00
  • Atrakcje dla przedszkolaków (3-6)
  • Tutaj dziecko zje w wygodnym krzesełku
  • Tutaj swobodnie zaparkujesz samochód
  • Tutaj znajdziesz przewijak