Malinowo

Miejsce stworzone z myślą o dzieciach

O SALI ZABAW

Sala zabaw Malinowo to głównie sala edukacyjna przeznaczona dla dzieci w wieku 0-6 lat o metrażu 330m2. Sala jest duża i zachęca dzieci do zabaw ruchowych oraz kreatywnego działania. Malinowo posiada część do zabaw oraz sklepokawiarni, gdzie można kupić ciekawą dziecięcą literaturę, kreatywne zabawki czy wyszukane przedmioty do wnętrz dziecięcych.

NAJMŁODSI (1-2 LATA)

Jest tutaj miejsce na takie szaleństwa jak: zabawy w „kulkach”, pełna miękkich materacy i kształtek sala sportowa, bujanie na huśtawce pod Malinowym obłokiem oraz coś na wyciszenie emocji: kącik małego czytelnika i rysownika, gry planszowe, układanki i puzzle. Królują tu drewniane zabawki, szmaciane lalki. Czas spędzony w Przestrzeni Swobodnej Zabawy dostarcza mnóstwo radości wszystkim małym gościom.

PRZEDSZKOLAKI (3-6 lat) i STARSZAKI (7+)

Wszystkie zabawy wymienione w grupie najmłodszych dotyczą również dzieci do lat 6. Dla starszych pozostaje skorzystanie z zajęć odpłatnych.

MENU

W części kawiarnianej można rozkoszować się kawą na ciepło lub wersją mrożoną z lodami (w tym bezkofeinową), herbatą. W ofercie są również ciasta, ciasteczka. Najmłodsi goście mogą liczyć na słoiczkowe owocki, zupki i dania.

PRZYJĘCIA URODZINOWE

Malinowo specjalizuje się w organizacji przyjęć dla dzieci w wieku 1-10 lat. Wszystko w oparciu o indywidualny program imprezy. Jest kilka wariantów przyjęcia do wyboru:

„Urodziny dla maluchów” (1-2 lata) – dzieci wraz z opiekunami biorą udział w specjalnie skonstruowanych bajecznych zabawach i animacjach prowadzonych przez animatora.
• „Urodziny na sali zabaw” (3-5 lat) – twórcza i szalona zabawa z animatorem na Sali Zabaw. Na małych gości czeka malowanie buziek, zabawy muzyczne i tańce, gry zręcznościowe, bańki mydlane, zamek dmuchany itd.
• „Urodziny z pomysłem” (5-10 lat) – podróż do świata wybranej przez Jubilata bajki lub fabuły.
W specjalnie przygotowanej przestrzeni czekają na dzieci autorskie scenariusze zabaw, animacje, eksperymenty i przeróżne wciągające aktywności.
• „Urodziny pół na pół” (4-5 lat) będące połączeniem szaleństwa na Sali Zabaw oraz animowanej zabawy, zgodnie z wybranym scenariuszem.

WARTO WIEDZIEĆ

Malinowo zaprasza na zajęcia dla dzieci w wieku 0-12 lat.

Jest możliwość pozostawienia dziecka pod opieką personelu MALINOWA, aby skorzystać ze sklepokawiarni.

Malinowo posiada kanapę, krzesełka dla dzieci oraz kołyskę.

Źródło zdjęć: http://malinowo.pl

Rate and write a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ludwika Kondratowicza 4
Warszawa mazowieckie PL
Get directions
Poniedziałek-Niedziela: 10:00-20:00
  • Atrakcje dla najmłodszych dzieci (0-2)
  • Atrakcje dla przedszkolaków (3-6)
  • Atrakcje dla starszaków (7+)
  • Dzieci mogą brać udział w zorganizowanych warsztatach
  • krzesełk
  • Możesz tutaj zorganizować dziecku urodziny
  • Tutaj dostępna jest toaleta dostosowana do potrzeb dzieci
  • Tutaj przygotowano menu dla dzieci
  • Tutaj znajdziesz przewijak