Made by You – pracownia ceramiki

Miejsce atrakcyjne dla dzieci i dorosłych.

O PRACOWNI

“MadeByYou Sam pomaluj ceramikę” to pracownia, w której można własnoręcznie pomalować ceramikę. Wchodzi się tutaj na luzie, siada przy stole i… tworzy. Do wyboru jest wiele gotowych form ceramicznych, takich jak: kubki, talerze, miski, skarbonki, które wystarczy własnoręcznie ozdobić, by stały się wyjątkowymi prezentami, czy pamiątkami.

Właścicielka pracowni tłumaczy gościom, jak podejść do malowania od strony technicznej, reszta jest natomiast jedynie kwestią wyobraźni gości. Farby, pędzle, szablony, książki z inspiracjami są do dyspozycji goszczących tu artystów. A artystą w tym miejscu może się stać niemal każdy, kto potrafi utrzymać pędzel, stempel lub gąbkę w dłoni. Można przy tutejszym stole siedzieć godzinami i tworzyć.

Ważny też jest fakt, że pomalowane tutaj przedmioty są trwałe dzięki szkliwieniu i wypalaniu. Z przygotowanego tutaj kubka, czy talerza można pić i jeść, a wszytko zachowa swoje kolory i wyjątkowy, wymyślony przez autora wzór.

WARTO WIEDZIEĆ

Pracownia jest czynna w wybrane dni tygodnia. Warto wcześniej zadzwonić i upewnić się, kiedy będzie czynna.

Przygotowane w pracowni prace należy zostawić do szkliwienia i wypalania. Warto, by dzieci o tym wiedziały, by uniknąć zawodu, że nie mogą natychmiast zabrać swojego dzieła do domu.

Rate and write a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wojciecha Górskiego 6
Warszawa mazowieckie PL
Get directions
  • Atrakcje dla przedszkolaków (3-6)
  • Atrakcje dla starszaków (7+)