Łeba Park

Miejsce stworzone z myślą o dzieciach.

O ŁEBA PARKU

Łeba Park to ogromny, rodzinny park rozrywki z bogatą i zróżnicowaną ofertą atrakcji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Tutaj w Parku Dinozaurów liczącym aż 20 hektarów powierzchni można spotkać trójwymiarowe dinozaury naturalnej wielkości. Spotkanie z olbrzymami to ogromna dawka emocji dla dzieci. Dodatkowo można tutaj zmrozić sobie krew w żyłach wchodząc do  “Zamku strachu”. Mali turyście w Łeba Parku mogą wybrać się na wycieczkę Szlakiem Latarni Morskich, na którym zobaczą 16 miniaturowych budynków. Na miłośników akcji w parku czeka Kino 7D max oraz Diabelski Młyn. Miłośnicy aktywnego wypoczynku z przyjemnością znajdą się w strefie Pojazdów Flinstonów i rowerów wodnych. A nadal to nie wszystko. Goście Łeba Parku mogą śmiać się do łez w Labiryncie Magicznych Luster,  dowiedzieć się czegoś ciekawego w Wiosce indiańskiej oraz na Ścieżce edukacyjnej.

Dla najmłodszych przygotowano tu specjalną strefę Bajlandia, w której dziecko może w trójwymiarze spotkać ulubionych bohaterów bajek. Jest też zewnętrzny plac zabaw z dinusiową kolejką oraz z kolejką Czerwonego Kapturka.

W Łeba parku organizowane są dla dzieci również warsztaty obejmujące lepienie w glinie, malowanie piaskiem czy tworzenie indiańskich amuletów.

WIEK DZIECI

Park dysponuje głównie atrakcjami zarówno dla przedszkolaków i starszaków.

WARTO WIEDZIEĆ

Do parku można bezpłatnie dojechać z Łeby specjalnymi Dinobusami.

Źródło informacji i zdjęć: http://lebapark.pl

Rate and write a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kolonijna 24
Nowęcin 84-360 pomorskie PL
Get directions
  • Atrakcje dla najmłodszych dzieci (0-2)
  • Atrakcje dla przedszkolaków (3-6)
  • Atrakcje dla starszaków (7+)