Kotka Cafe

Miejsce atrakcyjne dla dzieci i dorosłych.

O kawiarni

Kotka Cafe to nietypowa kawiarnia oferująca pyszne śniadania, domowe ciasta, ciekawe kawy i herbaty. Te rarytasy nie są jednak jej głównym atutem. Atrakcją tego miejsca są mieszkające tu koty. Błogo wylegują się w przeróżnych miejscach, przechadzają się prezentując swoje wdzięki, biegają za zabawkami, a czasem łaszą się prosząc gości o pieszczoty.

Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (i nie tylko)

W kawiarni dostępny jest przewijak. Można też wjechać do środka z wózkiem.

Atrakcje dla dzieci

Największym zainteresowaniem dzieci cieszą się oczywiście zwierzęta.  Można je głaskać i bawić się z nimi specjalnie przygotowanymi zabawkami. Panuje tu jednak kilka reguł, do których należy się stosować. Jeśli koty odpoczywają maluchy mogą zająć się przeglądaniem książeczek o kociej tematyce lub kolorowaniem obrazków z…kotami rzecz jasna.

Warto wiedzieć

To wyjątkowe miejsce. Jeśli wybieramy się do niego z dzieckiem należy wcześniej zgłosić ten fakt telefonicznie i ustalić godzinę wizyty (właściciele dbają, by w kawiarni komfortowo czuły się zarówno dzieci jak i zwierzęta więc ograniczają liczbę dzieci, które mogą przebywać w tym miejscu w tym samym czasie).

Koniecznie przeczytajcie więcej o Kotka Cafe w naszej relacji (KLIK), obejrzyjcie zdjęcia i przekonajcie się, że WARTO się tam wybrać 😉

3 reviews

 1. Ciekawe miejsce

  Przyjemna kawiarnia, przytulnie. Koty ładne i zadbane. Kawa ok, ale i tak nie miałam czasu pić, bo ciągle do kotów z dzieckiem chodziłam. Ciacha pycha

 2. Nietypowa kawiarnia

  Kawa przeciętna, ciastka dobre, za to koty piękne, zadbane, cudowne. Nie dla każdego dziecka z pewnością plus drobne utrudnienie w postaci konieczności rezerwacji wizyty z dzieckiem.

 3. Bardzo interesujące miejsce

  Interesujące miejsce. Dobre dla zdyscyplinowanych dzieci. Z małymi “dzikuskami” lepiej nie przychodzić bo tylko rodzice, obsługa i koty się zestresują. Na miejscu są kolorowanki, książeczki. Kawa OK choć bez rewelacji, ale nie ona tu gra główne skrzypce. Miejsce fajne.

Rate and write a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Stary Rynek Oliwski 19
Gdańsk 80 pomorskie PL
Get directions
 • Atrakcje dla najmłodszych dzieci (0-2)
 • Atrakcje dla przedszkolaków (3-6)
 • Atrakcje dla starszaków (7+)