Jumpcity Gdynia

Miejsce atrakcyjne dla dzieci i dorosłych

O Jumpcity Gdynia

To park trampolin, w którym hala podzielona na 6 różnych stref trampolin:

“ARENA GŁÓWNA to największy zestaw trampolin, na którym może skakać jednocześnie 25 osób.

BASEN Z GĄBKAMI to ulubiona atrakcja większości gości, daje możliwość bezpiecznego trenowania skomp- likowanych ewolucji, oraz niesamowitą zabawę w budowanie piramid i zamków dla najmłodszych.

TRAMPOLINY Z KOSZAMI to trzy ścieżki akrobatyczne, na końcu których wykonać można efektowny wsad do kosza, popularne jest również trafianie z odległości lub rzut z saltem.

DODGEBALL ARENA czyli miejsce, gdzie dwie drużyny grają w popularnego zbijaka tyle, że w wersji znacznie “wyższych lotów” 🙂

ŚCIEŻKI AKROBATYCZNE to trampoliny do ćwiczeń i ewolucji wymagających więcej przestrzeni. Idelane do wykonywania sekwencji różnych tricków.

TRAMPOLINY SPORTOWE to trampoliny, które dzięki użyciu najnowocześniejszych technologi zapewniają loty na nieosiągalnych dotąd wysokościach i maksimum doznań.”

Warto wiedzieć

Dzieciom w wieku 3-7 lat opiekun musi asystować na trampolinach. Jeśli dziecko ma mniej niż 13 lat opiekun musi przebywać na terenie obiektu, lecz nie musi skakać na trampolinach. Osoby w wieku 13-18 lat mogą korzystać z parku trampolin samodzielnie, jednak za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego. Dzieci poniżej 18 roku życia muszą mieć pisemną zgodę opiekuna na wejście do Jumpcity.

Źródło informacji i zdjęć: http://gdynia.jumpcity.pl/

Rate and write a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tadeusza Wendy 7/9
Gdynia 81-341 pomorskie PL
Get directions
  • Atrakcje dla przedszkolaków (3-6)
  • Atrakcje dla starszaków (7+)