Gravitan Janki

Miejsce atrakcyjne dla dzieci i dorosłych

OFERTA/ATRAKCJE

Club Gravitan mieści się w centrum handlowym Janki. Znany jest z clubu sportowego dla dorosłych, ale posiada w ofercie również zajęcia sportowe dla dzieci oraz przede wszystkim ściankę wspinaczkową o wysokości 12 metrów. Ściana dzięki odpowiedniej konstrukcji przeznaczona jest zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Posiada elementy płaskie, przydatne we wspinaczce sportowej i uwypuklenia decydujące o trudności ściany, jak w prawdziwej skale. Powierzchnia paneli: ok. 130 m². Posiada 12 dróg wspinaczkowych. Klubowicze Gravitan mogą korzystać ścianki do woli. Po szkoleniu, które trwa ok. 30 minut można już asekurować partnera.

MINIMALNY WIEK GOŚCI

Klub zaprasza dzieci od 3 roku życia.

ORGANIZACJA URODZIN

W obiekcie można organizować dwugodzinne przyjęcia urodzinowe. Do wyboru są różne pakiety tematyczne, a każdy z nich zawiera część sportową. Jubilat i jego goście mają okazję pokonać tor przeszkód i zmierzyć się z interaktywną tablicą twall. A to wszystko przeplatane zabawami i animacjami, przeprowadzonymi przez animatorów.

WARTO WIEDZIEĆ

Z atrakcji Gravitan Janki można korzystać na wiele sposobów, ponieważ oferowane są karnety abonamentowe, semestralne, ferie zimowe.

Źródło zdjęć i informacji: http://www.gravitan.pl/janki

Rate and write a review

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

plac Szwedzki 3
Janki 05-090 mazowieckie PL
Get directions
Poniedziałek - Piątek: 16:00 - 21:00 Sobota: 9:00 - 18:00 Niedziela: 9:00 - 18:00