Fun Climb Warszawa

Miejsce atrakcyjne dla dzieci i dorosłych

OFERTA/ATRAKCJE

FUN CLIMB znajduje się w Centrum Wspinaczkowym Murall w Warszawie i jest to miejsce, w którym przygodę wspinaczkową mogą przeżyć zarówno dzieci jak i dorośli.  W ofercie można skorzystać z 20 różnych przeszkód, z których każda stanowi inne wyzwanie. Można zmierzyć się ze swoimi słabościami i wykonać skok z niebagatelnej wysokości 8 metrów.

Każda sesja w strefie FUN CLIMB trwa 60 minut i obejmuje instruktaż (ok. 15 min) oraz wspinanie (ok. 45 min).

MINIMALNY WIEK GOŚCI

Ścianka wspinaczkowa zaprasza dzieci w wieku od 5 lat.

ORGANIZACJA URODZIN

W tym miejscu istnieje możliwość zorganizowania urodzin, podczas których zapewniona jest opieka dwóch instruktorów, szkolenie z podstawowych zasad wspinaczki. Z innych atrakcji urodzinowych można wymienić: zawody na pionowej bieżni, skok do banana i przejście po palach dla wszystkich uczestników urodzin (za zgodą instruktora, po pokonaniu minimum 3 ścianek wspinaczkowych). W ramach urodzin zapewniony jest również poczęstunek dla gości z możliwością wyboru menu: podstawowego i rozszerzonego.

WARTO WIEDZIEĆ

Fun Climb znajduje się na tej samej ulicy co Factory Annopol, tyle że 300 metrów dalej. Samochodem najlepiej dojechać od Trasy Toruńskiej. Bezpośrednio przed wejściem znajduje się bezpłatny parking dla gości.

Źródło zdjęć i informacji: www.funclimb.pl/warszawa

Rate and write a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Annopol 3
Warszawa 03-236 mazowieckie PL
Get directions
Poniedziałek – Piątek: 16:30 – 19:15 Sobota – Niedziela: 10:00 – 20:00