Escape Room Gdańsk

Miejsce na ciekawą zabawę rodzin ze starszymi dziećmi i grup przyjaciół.

O ESCAPE ROOM

Escape Room to inaczej pokój ucieczki, czyli nowy pomysł na ciekawą, drużynową grę zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Zabawa odbywa się w specjalnie przygotowanym oraz wystylizowanym pokoju, w którym na godzinę zamykani są uczestnicy gry. Jej celem jest wydostanie się z zamknięcia poprzez rozwiązywanie różnorodnych zagadek i rozwiązywanie zadań uwzględnionych w scenariuszu. Najkorzystniej jest, gdy w zabawie bierze udział od 2 do 5 osób, bo właśnie wtedy zabawa nabiera niepowtarzalnego charakteru, a dzięki niej można wzmacniać i obserwować współpracę drużyny przy dążeniu do jednego celu. To wspaniała i wciągająca alternatywa do kina, kręgli, a nawet gier komputerowych, bo w rzeczywistym świecie dostarcza wielu wrażeń i pozwala wybierać nie tylko poziom zaawansowania graczy, ale też temat temat przewodni zabawy. Przy okazji osoby uczestniczące w grze rozwijają kreatywność, ćwiczą myślenie logiczne, gimnastykują umysł. To świetna rozrywka dla rodzin i grup przyjaciół, która pozwala się dobrze bawić, ale też coraz lepiej poznawać w niespotykanych w codziennym życiu okolicznościach.  

ESCAPE ROOM GDAŃSK

Escape Room Gdańsk to dwa ciekawie przygotowane pokoje ucieczki stworzone dla osób, które lubią przygody.

Pułapka Szeryfa to posterunek, na którym zostaniecie zamknięci w celi za napad na bank i kradzież złota. Cóż z tego, że jesteście niewinni? Szeryf już Was zamknął za kratkami i uważa sprawę za zamkniętą. By wyjść na wolność musicie nie tylko uciec zza kratek, ale też samodzielnie odnaleźć  dowody swojej niewinności. Macie na to godzinę… Pułapka Szeryfa to pokój dla początkujących choć różnorodność zagadek sprawia, że jest ciekawy również dla bardziej doświadczonych graczy. Zabawa w tym miejscu dedykowana jest osobom w różnym wieku (od uczniów po osoby dorosłe).

Teatr Żywych Lalek  to gra dla kochających grozę. Chirurg-psychopata jest seryjnym mordercą, który  właśnie porwał Ciebie i Twoich znajomych. Zamknął Was w ciemnym, mrocznym pokoju i wyszedł po kolejne ofiary. W planach ma malowanie obrazów Waszą krwią oraz przerobienie Was na… LALKI. Macie 60 minut by uciec zanim wróci i zabierze się do tworzenia swych krwawych dzieł. Ze względu na charakter gry mogą z niej skorzystać wyłącznie osoby, które ukończyły 16 rok życia. Pokój przeznaczony jest dla osób średniozaawansowanych, które mają już doświadczenie w zabawie.

WARTO WIEDZIEĆ

Zabawa w pokoju ucieczki wymaga rezerwacji telefonicznej: +48574345775.

Przy Escape Room Gdańsk dostępny jest bezpłatny parking dla gości. Może jednak zdarzyć się, że wszystkie miejsca będą zajęte, dlatego warto przybyć odpowiednio wcześniej, by poszukać miejsca na postój. Przy ulicy obowiązuje strefa płatnego parkowania.

Na miejsce należy przybyć odpowiednio wcześniej, by przed zabawą mieć czas na zapoznanie się z zasadami gry. To szczególnie ważne, kiedy do pokoju ucieczki wchodzą dzieci – wtedy będzie czas na spokojne i ciekawe przedstawienie im zasad gry.

W Escape Room Gdańsk można również zorganizować dziecku urodziny. Taka oferta przygotowywana jest indywidualnie.

Źródło informacji i zdjęć: Escape Room Gdańsk.

Wpis powstał we współpracy z Escape Room Gdańsk.

Rate and write a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do Studzienki 28
Gdańsk 80-227 pomorskie PL
Get directions
  • Atrakcje dla starszaków (7+)
  • Możesz tutaj zorganizować dziecku urodziny
  • Tutaj swobodnie zaparkujesz samochód