Discovery Park

Miejsce stworzone z myślą o dziciach.

ATRAKCJE DLA DZIECI W DISCOVERY PARK

Discovery Park to jedna z większych atrakcji dla dzieci w Łebie i okolicach stworzona na kształt nowoczesnego lunaparku (jednak z wyjątkowymi atrakcjami). Korzystanie z poszczególnych atrakcji jest płatne za kilka minut (np. bilet na 5 czy 10 minut) i dostarcza wiele radości gościom. W tym miejscu znajdą coś dla siebie zarówno maluchy jak i starsze dzieci. Wśród rozrywek znajdziecie tutaj:

Wakacyjną Szkołę Nauki Jazdy to duży, starannie zagospodarowany teren imitujący prawdziwe miasto. Znajdują się na nim bardzo realistyczne ulice, z namalowanymi pasami, przejściami dla pieszych, znakami drogowymi a nawet z sygnalizacją świetlną. Poprzez doskonałą zabawę maluchy uczą się prawidłowego poruszania po drogach, w czym pomaga im tutejszy policjant. Dla dzieci dostępnych jest 10 autek z hamulcami, wstecznym biegiem i klaksonem.

Race Horse to atrakcja oferująca przejażdżki na pięciu dzikich mustangach przez bezdroża kamiennej pustyni w Łebie. Na tych koniach wcielać się w rolę kowbojów z Dzikiego Zachodu mogą dzieci od trzeciego roku życia.

River Adventure to miejsce, w którym chłodne wody indiańskiej rzeki stają się prawdziwym wybawieniem dla strudzonych słońcem młodych odkrywców. Dzieci w łódkach płynąc indiańskim kanu, ryzykują śmiałą podróż, podczas której mają szanse odkryć pilnie strzeżone tajemnice Wielkiego Wodza. Atrakcja przeznaczona jest dla dzieci od 3 roku życia.

Eurobungy to 4 duże trampoliny ze specjalną konstrukcją z rur aluminiowych oraz elastycznymi gumami, które unoszą w powietrze młodych amatorów skakania. Starsi sportowcy mogą pokusić się dodatkowo o powietrzne akrobacje.

Bumper Cars, w których bawić się mogą dzieci od drugiego roku życia. A czym są Bumper Cars? To niełatwe do okiełznania, zwariowane pojazdów zrobione z okrągłych, różnokolorowych pontonów, wyposażone w wygodne siedziska i pasy bezpieczeństwa. Pontony zaraz po starcie w tajemniczy sposób wymykają się spod kontroli. Pędząc pełną przeróżnych ewolucji trasą, wirują i zderzają się ze sobą, dostarczając przy tym mnóstwa frajdy swoim kierowcom. Najmłodsze dzieci mogą wybrać się na przejażdżkę bumperem razem z rodzicem.

Bumper Boats to basen wypełniony płytką wodą, w której pływają bajecznie kolorowe łódki z wizerunkami ulubionych dziecięcych zwierzątek. Dodatkową atrakcją jest mnóstwo różnobarwnych piłeczek rozrzuconych po całym baseniku. Maluchy uwielbiają łagodne unoszenie na wodzie, zderzanie się z innymi uczestnikami zabawy i rzucanie do siebie piłeczkami. Ta atrakcja przeznaczona jest dla przedszkolaków i uczniów.

W ramach parku funkcjonuje również wystawa Łebskie Klocki, którą znajdziecie TUTAJ. 

 

Warto wiedzieć

Źródło informacji i zdjęć tej atrakcji dla dzieci: http://www.discoverypark.pl/

 

 

Rate and write a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Leśna 3
Łeba 84-360 pomorskie PL
Get directions
  • Atrakcje dla przedszkolaków (3-6)
  • Atrakcje dla starszaków (7+)