DER ELEFANT

Restauracja z udogodnieniami dla dzieci i animacjami w weekendy.

O RESTAURACJI PRZYJAZNEJ DZIECIOM

Restauracja Der Elefant została otwarta przez Artura Jarczyńskiego w 1990 roku. W zmodernizowanych zabytkowych wnętrzach mieści się przestronna, wielopoziomowa restauracja, która swoją atmosferą przypomina Nowy Jork. Jej dziedziniec zaprojektował nagrodzony Oskarem scenograf Allan Starski. Tutejsza karta menu oparta jest na świeżych, lokalnych składnikach, inspiracjach z kulinarnych podróży jej twórców oraz na najwyższej jakości mięsie.
Der Elefant kryje w sobie również nie tylko bogaty Skład Win, czy pierwsze w Polsce dziecięce studio kulinarne (Warsaw Cooking University), ale także Fishmarket – jedyną dzisiaj na mapie Warszawy w pełni rybną restaurację. Obok słynnych krabów z Alaski podaje się tu świeże ryby i owoce morza z całego świata.
Wieczorami w Der Elefancie rozbrzmiewa żywy jazz (m.in. na sprowadzonym na specjalne zamówienie fortepianie Steinwaya), ku uciesze ceniących światową atmosferę Gości.

Nie jest to wyłącznie restauracja przyjazna dzieciom. To miejsce doskonale nadaje się na biznesowy lunch, czy miłe spotkanie z przyjaciółmi. Zarówno rozmiar, jak i różnorodność tego miejsca powodują, że restauracja trafia w rozmaite gusta.

UDOGODNIENIA DLA RODZIN Z DZIEĆMI (I NIE TYLKO) W DER ELEFANT

W restauracji dostępny jest przewijak, są również krzesełka do karmienia. Rodzice mogą wejść z wózkiem dla małego dziecka.

MENU DER ELEFANT

W dziecięcym menu Der Elefant  znajdziemy m.in. rosołek z kurczakiem, makaron penne z sosem pomidorowym, naleśniki z serem i bitą śmietaną, czy burgera dziecięcego z frytkami.

ATRAKCJE DLA DZIECI W DER ELEFANT

W restauracji dostępna jest sala zabaw dla dzieci w różnym wieku. Usytuowana jest na piętrze restauracji, nie stanowi to jednak przeszkody dla rodziców małych dzieci, bo do dyspozycji gości jest również winda.

W weekendy w Der Elefant między 14:00 a 18:00 rodzice mogą spokojnie zjeść i porozmawiać podczas, gdy rozrywkę dla ich pociech zapewnia animator. Restauracja jest duża więc stoik blisko sali zabaw,gdzie będzie bawiło się dziecko dobrze jest zarezerwować z wyprzedzeniem.

WARTO WIEDZIEĆO DER ELEFANT

Na specjalne okazje restauracja przygotowuje dla swoich Małych Gości specjalne atrakcje. Warto więc brać ją pod uwagę planując Dzień Dziecka, Mikołajki itp. Planowane wydarzenia można śledzić na FB lub pytać dzwoniąc bezpośrednio do restauracji.

Zobacz relację z wizyty,  przeczytaj opinie blogerów na temat tej restauracji:

Źródło zdjęć i informacji o Der elefant: www.derelefant.com oraz www.facebook.com/DerElefantWarszawa

3 reviews

 1. Dziękuję za podlinkowanie mojej recenzji lokalu. Pozdrawiam

 2. Ciekawa propozycja :). Dzięki :). Wybiorę się z pewnością :).

  1. Nie ma za co i polecam się na przyszłość. Też planujemy zajrzeć do Der Elefanta przy najbliższej okazji 🙂

Rate and write a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

plac Bankowy 1
Warszawa mazowieckie PL
Get directions
Poniedziałek: 12:00-24:00 Wtorek: 11:00-24:00 Środa: 11:00-24:00 Czwartek: 11:00-24:00 Piątek: 11:00-24:00 Sobota: 11:00-24:00 Niedziela: 11:00-24:00
 • Animator dba o dobrą zabawę dzieci w weekendy
 • Dzieci mogą szaleć na sali zabaw
 • Możesz tutaj zorganizować dziecku urodziny
 • Możesz tutaj zorganizować przyjęcie okolicznościowe
 • Tutaj dostępna jest toaleta dostosowana do potrzeb dzieci
 • Tutaj dziecko zje w wygodnym krzesełku
 • Tutaj przygotowano menu dla dzieci
 • Tutaj znajdziesz miejsce na wózek
 • Tutaj znajdziesz przewijak