Crux Boulder

Miejsce atrakcyjne dla dzieci i dorosłych

OFERTA/ATRAKCJE

Crux Boulder szczyci się tym, że posiada największą ścianę wspinaczkową w centrum Warszawy. Oprócz ścianki można korzystać również z siłowni (bez dodatkowych opłat). Wejścia są bez ograniczenia czasowego. Crux Boulder jako pierwsi w Polsce byli w posiadaniu hydraulicznej ścianki wspinaczkowej. Z głównych atrakcji można wymienić: dwa campusy dla wymagających z listwami Woodpecker’a o trzech grubościach, bułkami itp., brytyjskie chwyty Core, chwytotablice Core’a, beastmaker 2000, kule treningowe od Woodpecker’a. Crux Boulder dysponuje dwoma niezależnymi salami wspinaczkowymi: Boulderownia nr 1 i Boulderownia nr 2.

MINIMALNY WIEK GOŚCI

Pod opieka rodziców ze ścianek mogą korzystać już 2-3 latki. Wszędzie znajdują się maty, więc jest zabezpieczona podłoga.

ORGANIZACJA URODZIN

Jest możliwość zorganizowania przyjęcia urodzinowego. Wszystkie sprawy z tym związane ustala się z menedżerem. W czasie imprezy inni mogą korzystać ze ścianek wspinaczkowych.

WARTO WIEDZIEĆ

Boulderownia znajduje się w ścisłym centrum około 300m od ul. Marszałkowskiej, 600m – od Dworca Centralnego.

Crux Boulder połączony jest z Kawiarnią Hoża 51, która jest idealnym miejscem do chilloutu, zregenerowania sił i spotkania się ze znajomymi przed lub po treningu.

Crux Boulder zaprasza na : sekcje wspinaczkowe, treningi funkcjonalne, treningi siłowe, zajęcia z mobilności i rozciągania, treningi personalne (wspinaczka, siłownia).

Źródło zdjęć i informacji: http://www.crux.boulder.pl

Rate and write a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Hoża 51
Warszawa 00-681 mazowieckie PL
Get directions
Poniedziałek-Sobota: 10:00-23:00 Niedziela: 10:00-21:00