Centrum Relaksu Grota Solna

Miejsce dobre na rodzinny odpoczynek.

O GROCIE SOLNEJ W CENTRU RELAKSU

Wrocławska Grota solna jest jedną z największych w Polsce. Jej mikroklimat, podobnie jak morskie wybrzeża czy kopalnie soli, bogaty jest w pierwiastki oraz jony ujemne, które mają zbawienny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Grota została zaprojektowana tak, by w pełni wykorzystać właściwości soli i tężni solankowych. Baśniowa sceneria pozwala na całkowite wyciszenie i odpoczynek. Seans w grocie solnej to zastrzyk witamin i energii dla ciała i umysłu. Warstwa soli granulowanej rozsypanej na podłodze pozwala na odprężający masaż stóp, a nastrojowa muzyka uspokaja myśli.

 

ANIMACJE DZIECIĘCEJ WYOBRAŹNI.

W grocie solnej, kilka razy w tygodniu odbywają się seanse dedykowane dzieciom. W trakcie seansu maluchy udają się w podróż do krainy wyobraźni, wspaniałych opowieści, gier i zabaw, doświadczą też innowacyjnych ćwiczeń relaksacyjnych oraz oddechowych. W Grocie solnej można budować zamki, śpiewać, tańczyć i dużo się śmiać.  Seans dla dzieci trwa 50 minut i konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsc. O terminy seansów dla dzieci warto dowiadywać się telefonicznie.

Warto wiedzieć

Do Groty wchodzi się w codziennym stroju w jasnych zmiennych skarpetkach lub zakłada się ochraniacze na obuwie.

Uwaga: Warto poczytać najnowsze opinie gości na Facebooku i Google, by mieć pewność, ze jakoś oferowanego relaksu jest utrzymywana.

Źródło informacji i zdjęć: http://www.grotawroclaw.pl/Grota-Solna

Rate and write a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Stanisława Leszczyńskiego 4
Wrocław 50-078 Województwo dolnośląskie PL
Get directions
  • Atrakcje dla przedszkolaków (3-6)
  • Atrakcje dla starszaków (7+)