Boska Praga

Restauracja z udogodnieniami dla dzieci i animacjami w weekendy.

O RESTAURACJI

Restauracja usytuowana w sercu prawobrzeżnej Warszawy w budynku dawnego młyna parowego. Wnętrze o ogromnej przestrzeni i aż trzech piętrach dedykowanych spotkaniom o różnym charakterze. W Boskiej można zjeść rodzinny obiad, zorganizować spotkanie biznesowe oraz cieszyć się wydarzeniami kulturalnymi.

UDOGODNIENIA DLA RODZIN Z DZIEĆMI (I NIE TYLKO)

W restauracji spokojnie znajdzie się miejsce na wózek, dostępny jest również przewijak. W sezonie letnim dostępny jest ogródek.

MENU

W menu dziecięcym znajdują się najpopularniejsze pozycje m.in. kurczak czy panierowana ryba z frytkami i zestawem surówek, mini pizza czy makaron z sosem pomidorowym. Dorośli natomiast znajdą tutaj duży wybór dań od burgerów, przez makarony, pierogi, pizze po dania mięsne jak policzki wołowe, rolada z indyka, żebra czy udo kaczki.

ATRAKCJE DLA DZIECI

Boska zmienną jest. Dostępny jest niewielki kącik zabaw dla dzieci na poziomie 0. W weekendy, gdy nie ma rezerwacji poziomu -1 kącik zabaw i przestrzeń dla rodzin z dziećmi rośnie i zajmuje całe piętro. Wtedy najmłodsi rzeczywiście mają gdzie się swobodnie bawić. Nie da się jednak z góry określić, kiedy piętro -1 zamieni się w plac zabaw – trzeba dzwonić i pytać. W sezonie letnim dostępny jest ogródek, a w nim w zeszłym roku była na przykład piaskownica z piaskiem kinetycznym.

WARTO WIEDZIEĆ

W weekendy w restauracji jest bardzo tłoczno, dłużej też czeka się na posiłki. Rezerwacji stolika najlepiej dokonywać z dużym wyprzedzeniem (nawet dwa tygodnie), by móc wybrać miejsce w pobliżu kącika zabaw.

Restauracja nie ma własnego parkingu więc czasami trzeba dłużej poszukać miejsca dla swojego auta.

Rate and write a review

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stefana Okrzei 23
Warszawa 03-715 mazowieckie PL
Get directions
Poniedziałek: 8:30-23:00 Wtorek: 8:30-23:00 Środa: 8:30-23:00 Czwartek: 8:30-23:00 Piątek: 8:30-23:00 Sobota: 9:00-23:00 Niedziela: 9:00-21:00
  • Atrakcje dla przedszkolaków (3-6)
  • Możesz tutaj zorganizować dziecku urodziny
  • Możesz tutaj zorganizować przyjęcie okolicznościowe
  • Tutaj dziecko zje w wygodnym krzesełku
  • Tutaj przygotowano menu dla dzieci
  • Tutaj znajdziesz przewijak