Artbistro

Restauracja z udogodnieniami dla dzieci.

O restauracji

Restauracja mieści się w odrestaurowanej kamienicy w sercu Pragi. Smakosze w tutejszym menu znajdą pozycje, które nie pozwolą im się nudzić: gulasz z dziczyzny, perliczkę, jelenia, kaczkę, makaron z pesto jarmużowym i kilka innych niebanalnych propozycji… O miłej obsłudze i przyjaznym rodzinom charakterze tego miejsca nie sposób zapomnieć.

Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (i nie tylko)

Rodzice, których pociechy będą bawiły się w kąciku zabaw mogą usiąść przy pobliskim stoliku lub na kanapach, które zostały ustawione, by można było mieć oko na swoją pociechę. W sezonie letnim dostępny jest restauracyjny ogródek, w którym można zrelaksować się na leżaku. Dla rodziców najmłodszych szkrabów dostępny jest przewijak. Mamy karmiące piersią mogą liczyć na udostępnienie przez obsługę jednego z pokoi dostępnych przy restauracji, by w kameralnych warunkach zaspokoić głód maluszka.

MENU

W menu dla dzieci znajduje się m.in. krem ze świeżych pomidorów z domowym makaronem, domowe gofry szpinakowe, łosoś sous vide ze słodką marchewką i ziemniakami z wody. Na deser maluchy mogą spróbować na przykład chipsów owocowych czy placuszków gruszkowych.

Atrakcje dla dzieci

W restauracji dostępny jest kącik zabaw dla dzieci. W nim maluchy znajdą kuchenkę, kredki, klocki, przebijaki itp. zabawki. Dobrze powinien się tu czuć zarówno 1,5 szkrab jak i przedszkolak. Dodatkowo w słonecznym sezonie przestrzeń dla dzieci powiększa się o patio z drewnianą podłogą, leżakami, wielgachnymi poduchami i jeszcze większym kącikiem do zabawy. Zainteresowanie najmłodszych gości wzbudza także stojąca na zewnątrz krowa (gigantyczna figurka).

Warto wiedzieć

Planując wizytę w restauracji w weekend warto wcześniej zadzwonić i zarezerwować stolik.

Przed restauracją dostępny jest hotelowy parking, na którym raczej nie brakuje miejsca. Nie jest to jednak centrum miasta więc nawet gdyby na nim zabrakło miejsca spokojnie można zaparkować auto w pobliżu.

 

Źródło zdjęć i informacji: www.artbistro.pl

Rate and write a review

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stalowa 52
Warszawa mazowieckie PL
Get directions
Poniedziałek: 7:00-22:00 Wtorek: 7:00-22:00 Środa: 7:00-22:00 Czwartek: 7:00-22:00 Piątek: 7:00-22:00 Sobota: 8:00-22:00 Niedziela: 8:00-22:00
  • Atrakcje dla przedszkolaków (3-6)
  • Lokal w sezonie dysponuje zewnętrznym placem zabaw
  • Możesz tutaj zorganizować dziecku urodziny
  • Możesz tutaj zorganizować przyjęcie okolicznościowe
  • Tutaj dziecko zje w wygodnym krzesełku
  • Tutaj możesz karmić piersią
  • Tutaj przygotowano menu dla dzieci
  • Tutaj znajdziesz przewijak