1aKarting

Miejsce atrakcyjne dla dzieci i dorosłych.

o kartingu

To jest idealne miejsce dla osób chętnych wrażeń i lubiących szybką jazdę. A1karting zaprasza zarówno osoby dorosłe jak i dzieci. W swoim cenniku ma szereg możliwości do wyboru: można szkolić się pod okiem instruktora, jeździć samodzielnie, wykupić wejście na gokarty dla kogoś w prezencie, przejechać się na próbę. Za każdym razem możemy zbierać punkty na karcie klienta, które są potem wymieniane na darmowe jazdy.

wymagany wiek dziecka

Z myślą o najmłodszych A1Karting zapewnia na torze specjalny system bezpieczeństwa, najlepsze gokarty dla dzieci już od 5 roku życia i profesjonalnych, certyfikowanych instruktorów.

organizacja urodzin

A1Karting oferuje kilka wariantów zorganizowania urodzin dla dzieci (już od 4 roku życia). Wszystko jest zależne od naszych funduszy i zainteresowań. To co jest w standardzie każdej oferty: wynajem toru na wyłączność, wynajem sali eventowej przed, w trakcie oraz po rezerwacji toru, opieka profesjonalnego instruktora, obsługa techniczna toru oraz recepcji, kominiarki oraz kaski dla dzieci. Dla wszystkich dzieci przewidziane są dyplomy oraz słodkie i słone przekąski.

Do wyboru są również dodatkowe możliwości np. przystrojenie sali urodzinowej w dekoracje m.in. świeczki, sztuczne ognie, balony, wstążki, serpentyny, tort urodzinowy w kształcie bolidu Formuły 1, animatorka (organizacja zabaw, malowanie buziek). Można muzykę dopasować do gustu gości oraz skorzystać z toru Digital Race – dla samochodów elektrycznych

warto wiedzieć

1AKarting organizuje ferie zimowe dla dzieci w wieku od 5 lat. Można również uczestniczyć w koloniach, zapisać się do szkółki gokartowej.

Warto zadzwonić lub spojrzeć w Internecie na rozkład zajęć, ponieważ może się okazać, że tor jest niedostępny dla osób indywidualnych.

 

Źródło zdjęć i informacji: http://a1karting.pl, https://web.facebook.com/A1Karting-244994945591991/?ref=page_internal

Rate and write a review

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jagiellońska 82E
Warszawa 03-301 mazowieckie PL
Get directions
Poniedziałek: 16:00-23:00 Wtorek - Piątek: 15:00-23:00 Sobota - Niedziela: 12:00-23:00