Cześć! Piszesz czasem coś swojego i nie chowasz tego w szufladzie? Opisujesz w swojej wirtualnej przestrzeni swoje wycieczki z dzieckiem? Jeśli tak to może właśnie znaleźliśmy ciekawy obszar do współpracy.

ZAPRASZAM CIĘ DO MOJEGO ŚWIATA

Ja z ogromną (przeogromną) radością i satysfakcją odkrywam nowe miejsca i wpisuję je na mapę Rodzinnego Kompasu. Tych miejsc przybywa jednak w zawrotnym tempie i nie wszędzie mogę szybko dojechać, by przygotować relację. Co więcej nie ma takiej możliwości bym bywała we wszystkich miejscach regularnie, a to właśnie wizyty pozwalają testować jakość, pisać o rozwoju tych miejsc, czy wychwytywać to, co znika z mapy w realu. W tym właśnie obszarze widzę ogromne pole do naszej współpracy.

Zainteresowana/ny? Daj znać na www.rodzinnykompas.pl

Masz inny pomysł na wspólny, niestandardowy projekt? Robisz coś zbliżonego tematycznie i czujesz, że możemy razem przygotować coś inspirującego? Daj znać, bo uwielbiam niebanalne i wymagające projekty, które wciągają tak bardzo, że nie zauważam, kiedy mija dzień i noc.

Chcesz wiedzieć z kim aktualnie współpracuję?

CUDOWNE I POŻYTECZNE

Blog o magii dzieciństwa. I o tych wszystkich rzeczach, które pomagają ją tworzyć. O wspólnej podróży przez życie i najciekawszych miejscach, jakie przyszło nam razem odwiedzić. O pięknie ilustrowanych książkach, tych starych i tych nowych. O tajemniczych baśniach. O wyjątkowych zabawkach. O skarbach dzieci. I o teatrze.”

U Małgosi na blogu znajdziesz zakładkę Miejsca, a w niej relacje, recenzje, pomysły na wycieczki. Adres bloga: www.cudowneipozyteczne.pl