Wielka Fabryka Elfów – Gdańsk

Miejsce stworzone z myślą o dzieciach.
  • Atrakcje dla przedszkolaków (3-6)
  • Atrakcje dla starszaków (7+)

O WIELKIEJ FABRYCE ELFÓW

Specjalnie dla dzieci Elfy zorganizowały filie swojej Wielkiej Fabryki, w różnych miastach Polski. W Gdańsku Elfy oprowadzają dzieci po jej zakamarkach i proszą dzieci o pomoc w przygotowywaniu Świąt. Animatorzy zabierają dzieci w podróż przez 10 różnych punktów z atrakcjami, w których czekają przedstawienia, zadania ruchowe, zagadki i działania edukacyjne. Finał wycieczki natomiast jest równoznaczny ze spotkaniem z samym Świętym Mikołajem.

Rodzice mogą towarzyszyć dzieciom w podróży przez Wielką Fabrykę Elfów lub poczekać w przygotowanej kawiarence.  Dzieci natomiast z Fabryki Elfów zazwyczaj wychodzą zmęczone, ale zadowolone 😉

Jeśli chcecie łapcie zniżkę na bilety TUTAJ. 

WARTO WIEDZIEĆ

GDZIE I KIEDY?

Wielka Fabryka Elfów zlokalizowana jest w amberEXPO i można ją zwiedzać do 21 grudnia.

JAK DŁUGO TRWA ZABAWA?

Zabawa w tym miejscu zajmuje ok.  2,5 godziny.

W CO SIĘ UBRAĆ?

W środku jest ciepło warto więc ubrać dziecko i siebie na cebulkę. Bardzo wskazany jest krótki rękaw, bo w Fabryce Elfów są również np. dmuchańce, na których dzieci skaczą i mogą się zgrzać.

Choć obuwie na zmianę nie jest wymagane dobrze mieć kapcie lub lżejsze buty ze sobą.

DLA KOGO?

Jeśli chodzi o wiek dzieci to z pewnością atrakcja ta najbardziej zainteresuje pociechy między 3 a 10 rokiem życia. Oczywiście mniejsze dzieci, ciekawe świata i generalnie zadowolone, kiedy „coś się wokół nich dzieje” będą prawdopodobnie również cieszyły się z wycieczki.

JEDZENIE I PICIE

Warto też zabrać ze sobą jakieś przekąski i picie jeśli nie szykujecie się na korzystanie  z kawiarni. Po 2,5 godzinie szaleństwa dzieci w drodze do domu zapewne przypomną sobie o zmęczeniu i głodzie. Będą wtedy chciały uzupełnić zapas energii.

BIELTY

Liczba biletów sprzedawanych na każdą godzinę jest ograniczona. W weekendy bywa dość tłumnie. Warto wybierając się do Fabryki Elfów kupić bilety online.

Przypominam, że TUTAJ możecie je kupić z 29% zniżką.

Standardowe (bez powyższej zniżki) ceny biletów wahają się od 60 do 70 zł za dziecko z opiekunem w zależności od pory i dnia (oczywiście najdrożej jest w weekendy).  Z dnia na dzień zmniejsza się również wybór dat i godzin wizyt w Wielkiej Fabryce Elfów.

JAK DOTRZEĆ DO WIELKIEJ FABRYKI ELFÓW?

Do Fabryki Elfów można dotrzeć zarówno tramwajem, autobusem (przystanek Żaglowa), jaki samochodem. Parking płatny jest 2 zł za godzinę. Wiele osób zbłądziło jednak już przy samym wejściu. DO Fabryki Elfów wejdziecie tym oznaczonym A1.

Jeśli będziecie uczestnikami ostatniego zwiedzania przed zamknięciem to pamiętajcie, że wszystkie drzwi mogą być pozamykane,  a wyjście będzie odbywało się przez podziemny parking.

Oceń i opisz to miejsce

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *