Spacerówka – ZAMKNIĘTE

Kawiarnia stworzona z myślą o rodzinach z dziećmi.
  • Atrakcje dla najmłodszych dzieci (0-2)
  • Atrakcje dla przedszkolaków (3-6)
  • Atrakcje dla starszaków (7+)
  • Tutaj możesz karmić piersią

NIESTETY KAWIARNIA ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA

O KAWIARNI

Spacerówka to sympatyczna, rodzinna kawiarnia zlokalizowana w cieniu drzew z pobliskich Łazienek Królewskich.

MENU

W Spacerówce nie tylko można napić się pysznej kawy, ale również zaspokoić mniejszy apetyt wyjątkowymi kanapkami lub…ciastami.

UDOGODNIENIA DLA RODZIN Z DZIEĆMI (I NIE TYLKO)

W kawiarni dostępne są dwa przewijaki, jak również nocniczek i nakładka na toaletę. Na głodne dzieci czekają krzesełka do karmienia (zarówno dla najmłodszych dzieci, jak i dla tych, które potrzebują wyższych krzesełek, by swobodnie sięgać do stołu).

W kawiarni jest również kanapa w ustronnym miejscu, na której można swobodnie nakarmić dziecko oraz bujany fotel i specjalne poduszki do karmienia (Karmiuszki). Karmienie dziecka jest naturalną czynnością, z którą wcale nie trzeba się tu chować.

Przy wejściu do kawiarni znajduje się podjazd dla wózków. Dziecięce bryki można zostawić w przedsionku, a w razie potrzeby można też wjechać nimi do środka.

ATRAKCJE DLA DZIECI

W kawiarni, w specjalnie przygotowanym i wyścielonym miękkim dywanem kąciku dzieci mogą się swobodnie bawić.  Maluszki mogą próbować pierwszych zjazdów na mini, drewnianej zjeżdżalni. Nieco starsi chętnie bawią się m.in. domkiem, garażem czy innymi zabawkami.

W kawiarni jest też biblioteczka z książkami na temat prowadzenia dzieci – można je wypożyczyć za kaucją 10 zł.

WIĘCEJ ZDJĘĆ I SZCZEGÓŁÓWY OPIS KAWIARNI

Zobacz naszą relację z wizyty w kawiarni. W niej znajdziesz więcej zdjęć i trochę szczegółów, które mogą pomóc w logistyce. Relację znajdziesz TUTAJ. 

WARTO WIEDZIEĆ

Źródło informacji i zdjęć: https://www.facebook.com/spacerowka/

 

1 opinia

  1. Muszą zacząć dbać, ale jest potencjał

    Jak dla mnie super założenia, lokalizacja i wyposażenie na początek. Jednak wydaje mi się, że miejsce staje się zaniedbane, książeczki są porwanie, zabawki stają się „wymęczone”. Potrzeba opiekuńczej ręki i mam nadzieję, że taka się pojawi bo przestrzeń jest zachęcająca

Oceń i opisz to miejsce

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podchorążych 71
Warszawa mazowieckie PL
Sprawdź dojazd