Papugolandia – ZAMKNIĘTE

Miejsce stworzone z myślą o dzieciach.

PAPUGOLANDIA ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA

Właściciele Papugolandii podjęli decyzję o zamknięciu „biznesu” ze względu na brak możliwości zapewnienia wszystkim gatunkom papug optymalnych dla ich zdrowia warunków.

Decyzja była trudna i wymagała od właścicieli dłuższego procesu edukacyjnego, który otworzył oczy na przyczyny chorób tych ptaków. Oficjalna informacja wraz z uzasadnieniem przyczyn zamknięcia Papugolandii została opublikowana na Facebooku na profilu Papugolandii.

 

 

 

3 - liczba recenzji i opinii

  1. Dzieci zachwycone

    Dzieci zachwycone, bo papugi jadły im z ręki, siadały na ramionach, chodziły po plecach itd. Jest kilka rzeczywiście dużych i kolorowych ptaków. Jeszcze więcej małych papużek falistych. Brakowało mi informacji o poszczególnych gatunkach, choć opiekunki zapytane chętnie opowiadały. Samo wnętrze troszkę smutne – bez żywych roślin, dużo sztucznego światła. Jeśli to dla komfortu papug to OK, jeśli z innych powodów to dobrze, by się zmieniło w przyszłości. Bilety nie są tanie, ale można tam spędzić sporo fajnego czasu.

  2. Litości

    Duszne pomieszczenie, hałas, zbyt duża liczba osób przebywających w pomieszczeniu. Papugi przejedzone, połprzytomne. Obsługa nie reaguje na szarpanie za ogony wpychanie karmy na siłę. Jeżeli ktoś zachwyca się tym co dzieje się to powinien zastanowić się czy zostały w nim resztki człowieczeństwa. Mam tylko nadzieję, że szybko zaintresują się tym przybytkiem służby odpowiedzialne za ochronę praw zwierząt.

  3. Ciekawe miejsce.

    Generalnie bardzo fajne miejsce, choć napawa obawami o przyszłość gdy będą tłumy. Byłem z rodzinką w pierwszych dniach i było bardzo fajnie, luźno, kameralnie. Oby właściciel potrafił zadbać o klimat miejsca i zwierzaki.

Oceń i opisz to miejsce

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Łukowska 46
Warszawa mazowieckie PL
Sprawdź dojazd
Poniedziałek-Piątek 10:00-1800 Sobota-Niedziela 10:00-20:00