New age kids

Miejsce stworzone z myślą o dzieciach.

O SALI ZABAW

New Age Kids to sala zabaw mieszcząca się na 500m2, która dzieli się na kilka stref m.in.: minibohatera, rodzica. Z uwagi na fakt, że w tym samym budynku znajduje się klub fitness rodzice mogą skorzystać z dodatkowych możliwości podczas, gdy ich pociechy wesoło się bawią.

NAJMŁODSI (1-2 LATA)

Z myślą o najmłodszych przygotowany jest specjalny kącik z suchym basenem, mini zjeżdżalnią, klockami i innymi atrakcjami. Dzieci mogą w nim również skorzystać z drewnianych bujaków – koników.

PRZEDSZKOLAKI (3-6 lat) i STARSZAKI (7+)

W „Strefie Minibohatera” dzieci mają do dyspozycji m.in. boisko, trampoliny, zjeżdżalnie, ekologiczne zabawki oraz najdłuższy w Warszawie tor saneczkowy.

MENU

slodycze atony

PRZYJĘCIA URODZINOWE

Sala zabaw oferuje 8 różnych scenariuszy imprezy urodzinowej np. w stylu czarodziejskim albo zombie party. Dla wymagających jest możliwość zamówienia atrakcji specjalnych na urodziny np. pokaz iluzjonisty czy pokaz tańca pole dance, zumby, krav magi.

WARTO WIEDZIEĆ

Na każdego rodzica czekającego na swoje dziecko przygotowano ofertę aktywnego spędzania czasu w Klubie NEW AGE FITNESS. Po treningu można przejść się do strefy rodzica na shake’a lub kawę.

Źródło zdjęć: http://nafkids.pl/

 

Oceń i opisz to miejsce

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Modlińska 115
Warszawa mazowieckie PL
Sprawdź dojazd
Poniedziałek-Piątek: 10:00-21:00 Sobota-Niedziela: 9:00-20:00