Muzeum domków dla lalek

Miejsce atrakcyjne dla dzieci i dorosłych.
plac Defilad 1
Warszawa 00-901 mazowieckie PL
Sprawdź dojazd

O MUZEUM

Wizyta w muzeum dla rodziców i dzieci jest jak  wyprawa w przeszłość. Muzeum zaprasza dzieci od 5 roku życia  do chyba najbardziej tajemniczego i urzekającego miejsca, w którym znajduje się ponad 100 historycznych domów, sklepików i pokoi dla lalek, do tego unikatowa kolekcja zabawek sakralnych, dziesiątki uroczych wnętrz, tysiące maleńkich drobiazgów.

WARTO WIEDZIEĆ

Wejście do muzeum znajduje się na wewnętrznym dziedzińcu Pałacu Kultury i Nauki–przejście pod arkadami od strony ulicy Emilii Plater (między informacją turystyczną a Salą Kongresową) lub przez hol główny Pałacu Kultury i Nauki (wejście od strony ul. Marszałkowskiej).

Źródło zdjęć i informacji: http://www.muzeumdomkow.pl/ oraz https://www.facebook.com/MuzeumDomkow/

Zobacz relacje blogerek z wizyty w Muzeum:

2 - liczba recenzji i opinii

  1. Cudowne Muzeum

    Cudowne miejsce, piękna i mądra rozrywka dla całej rodziny, miejsce wyjątkowe, domki dla lalek przeniosły nas w inne czasy, spędziliśmy tam dwie magiczne, nostalgiczne godziny.

  2. Miejsce warte zobaczenia

    Bardzo ciekawe miejsce zarówno dla dzieci jak i doroslych. Samo wejscie do muzeum jest niekonwencjonalne przez co czuje się magiczna atmosferę w tym miejscu. Niestety wszystkie eksponaty są za szybami, co sprawia ze dzieci dość szybka sie nudzą, gdyż nie mogą się niczym pobawić, ani niczego nawet dotknąć.

Oceń i opisz to miejsce

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poniedziałek - Niedziela: 09:00 - 19:00