Muzeum domków dla lalek

Miejsce atrakcyjne dla dzieci i dorosłych.

O MUZEUM

Wizyta w muzeum dla rodziców i dzieci jest jak  wyprawa w przeszłość. Muzeum zaprasza dzieci od 5 roku życia  do chyba najbardziej tajemniczego i urzekającego miejsca, w którym znajduje się ponad 100 historycznych domów, sklepików i pokoi dla lalek, do tego unikatowa kolekcja zabawek sakralnych, dziesiątki uroczych wnętrz, tysiące maleńkich drobiazgów.

WARTO WIEDZIEĆ

Wejście do muzeum znajduje się na wewnętrznym dziedzińcu Pałacu Kultury i Nauki–przejście pod arkadami od strony ulicy Emilii Plater (między informacją turystyczną a Salą Kongresową) lub przez hol główny Pałacu Kultury i Nauki (wejście od strony ul. Marszałkowskiej).

Źródło zdjęć i informacji: http://www.muzeumdomkow.pl/ oraz https://www.facebook.com/MuzeumDomkow/

Zobacz więcej zdjęć w naszej relacji z wizyty w tym miejscu TUTAJ.

Zobacz relacje blogerek z wizyty w Muzeum:

4 - liczba recenzji i opinii

  1. Cudowne Muzeum

    Cudowne miejsce, piękna i mądra rozrywka dla całej rodziny, miejsce wyjątkowe, domki dla lalek przeniosły nas w inne czasy, spędziliśmy tam dwie magiczne, nostalgiczne godziny.

  2. Miejsce warte zobaczenia

    Bardzo ciekawe miejsce zarówno dla dzieci jak i doroslych. Samo wejscie do muzeum jest niekonwencjonalne przez co czuje się magiczna atmosferę w tym miejscu. Niestety wszystkie eksponaty są za szybami, co sprawia ze dzieci dość szybka sie nudzą, gdyż nie mogą się niczym pobawić, ani niczego nawet dotknąć.

  3. Nostalgicznie piękne

    Nieco nostalgiczne. Raczej dla starszych dzieci, bo nie można dotykać i się bawić. Ale domki przepiękne i sklepik cudowny.

  4. Bajkowe magiczne miejsce zwlaszcza dla mamy i corki

Oceń i opisz to miejsce

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

plac Defilad 1
Warszawa 00-901 mazowieckie PL
Sprawdź dojazd
Poniedziałek - Niedziela: 09:00 - 19:00