Molokidscafe

Miejsce stworzone z myślą o dzieciach.

O KAWIARNI

Kawiarnia dla dorosłych i dzieci. Prócz atrakcji dla najmłodszych dostępny jest tu internet, różnorodne książki i czasopisma do czytania dla ich rodziców.

UDOGODNIENIA DLA RODZIN Z DZIEĆMI (I NIE TYLKO)

Na sali znajdują się cztery krzesełka do karmienia. W łazience maluch może skorzystać z nocnika albo podestu w zależności od preferencji.

MENU

W ofercie kawiarnia prezentuje przepyszną kawę w wielu odsłonach, gorącą czekoladę z niespodzianką, sernik, chrupiące gofry, ciepłe kanapki z różnymi wnętrzami prosto z piekarnika. Są także dostępne: sałatki, ciasta i desery. Kawiarnia jest przygotowana pod maluchy, zatem jedzenie jest dostosowane do ich potrzeb.

ATRAKCJE DLA DZIECI

Dla dzieci został przygotowany kącik zabaw zaaranżowany w klimacie łąki.  Są w nim bezpieczne zabawki – pluszaki, drewniane wieże, miękkie siedzisko, długi miękki wąż czuwający nad bezpieczeństwem dzieci. Zamontowane zostały też specjalne bezpieczne drążki do nauki chodzenia.

Osobna część kawiarni to miejsce zabaw dla starszych dzieci. Znajdują się tam specjalnie wyszukane, unikalne zabawki, klocki, domek dla lalek, jaskinia do chowania, piłki i wiele innych atrakcji.

W oddzielnej sali odbywają się codzienne warsztaty. Przed południem prowadzone są warsztaty dla najmłodszych, po południu zaś odbywają się zajęcia dla dzieci starszych.

WARTO WIEDZIEĆ

W MolokidsCafe oferuje również sprzedaż zabawek np. gry Smart Games, puzzle na rzepy firmy Scotch, zabawki Melissa and Doug, układanki Djeco.

W kawiarni MoloKidsCafe zorganizowane są także imprezy typu Baby Shower – wyjątkowe przyjęcie dla przyszłej mamy.

Do kawiarni można się dostać od Al. Rzeczypospolitej, naprzeciwko Świątyni Opatrzności.

Źródło zdjęć i informacji: http://www.molokidscafe.pl/

Oceń i opisz to miejsce

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Klimczaka 17
Warszawa 02-797 mazowieckie PL
Sprawdź dojazd
Codziennie: 9:00-19:00