Małe zamieszanie (CH Land)

Miejsce stworzone z myślą o dzieciach

O SALI ZABAW

Sala zabaw Małe zamieszanie mieści się w Centrum Handlowym Land, które oferuje nie tylko zabawę w małpim gaju, ale również  warsztaty i zajęcia dla dzieci i dorosłych. Małe zamieszanie bierze udział w akcji Read & Go, która zachęca do czytania.

NAJMŁODSI (1-2 LATA)

Maluchy mogą szaleć w basenie z kulkami, spróbować swoich sił w jeździe na jeździku. Bawialnia posiada stymulujące zabawki i oddzielny kącik dla najmłodszych.

PRZEDSZKOLAKI (3-6 lat) i STARSZAKI (7+)

Starsze dzieci czeka ogromna, wielopoziomowa konstrukcja małpiego gaju oraz gry planszowe, łamigłówki, układanki (czu-czu, djeco).

MENU

W kawiarni można napić się aromatycznej kawy, pysznej herbaty lub czegoś zimnego. W ofercie są również słone i słodkie przekąski, domowe ciasta. W małym zamieszaniu znajduje się również sklepik ze słodyczami. Obok sali zabaw znajduje się pizzeria, w której można zamówić jedzenie i skosztować przy stoliku w sali zabaw. Sala zabaw posiada jedno krzesełko do karmienia malucha.

PRZYJĘCIA URODZINOWE

Przyjęcia urodzinowe są głównie organizowane w weekendy w konkretnych godzinach. Imprezy odbywają się w oddzielnej sali. Do wyboru są trzy pakiety urodzinowe, a tort pozostaje w gestii organizatorów.

WARTO WIEDZIEĆ

Do dyspozycji jest duży parking z wieloma dostępnymi miejscami.

Na salę zabaw przyjeżdża w wybrany dzień mobilny fryzjer dziecięcy oraz manikiurzystka, która zadba o paznokcie mam podczas gdy opieka sali zajmie się maluchem.

Źródło zdjęć: https://web.facebook.com/malezamieszanie

1 opinia

  1. Fajnie

    Miło, kameralnie, czysto. A przede wszystkim Jaś (4 lata) był zachwycony.

Oceń i opisz to miejsce

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wałbrzyska 11
Warszawa 02-739 mazowieckie PL
Sprawdź dojazd
Codziennie: 10:00-20:00