Magiczne Ogrody

Miejsce stworzone z myślą o dzieciach.

O Magicznych Ogrodach

Cudowny, ogromny park rozrywki. Magiczne Ogrody są pierwszym w Polsce rodzinnym parkiem tematycznym, stworzonym w oparciu o oryginalną baśniową historię. Wśród setek kwiatów, drzew i krzewów można tu odkrywać bajeczne krainy zamieszkiwane przez niezwykłe istoty. Można tu zajrzeć do Domu Wróżek, bawić się z Bulwiakami, bawić się w Kransoludzkim Ogrodzie, przechadzać się po Kwiatowej Dolinie czy Marchewkowym Polu, wściekać się w Wodnym Świecie i nie tylko…

WIEK DZIECI

To miejsce ciekawe i pełne atrakcji zarówno dla najmłodszych dzieci, dla starszaków jak i dla rodziców. Można nawet zabrać niemowlę w wózeczku i spokojnie przechadzać się z nim po tutejszych ścieżkach.

Zobacz więcej

Jeśli nie jesteście pewni, czy Waszemu dziecku spodoba się w Magicznych Ogrodach obejrzyjcie filmiki prezentujące to miejsce. Znajdziecie je TUTAJ. 

WARTO WIEDZIEĆ

W upalne dni i w ogrodach jest…ciepło. Warto zabrać wtedy ze sobą kocyk, by móc odpocząć w dowolnym zacienionym miejscu. Obsługa Ogrodów dba o to, by nad niektórymi ławeczkami pojawił się cień, ale może to nie wystarczyć. Kocyk będzie idealny.

Dzieci mogą się tutaj popluskać w strumyku, a nawet kąpać. W razie czego możecie zabrać ze sobą ciuszek na zmianę, by nie powstrzymywać się przed wspaniałą zabawą.

W Magicznych ogrodach można skorzystać z kawiarni i restauracji. Jednak ogród jest duży i warto mieć ze sobą coś do picia oraz do jedzenia. Miłośnicy grilowania mogą zabrać ze sobą coś na ruszt, bo w Magicznych Ogrodach dostępne są grile, przy których można sobie bezpłatnie urządzić niezłą ucztę. Warto jednak zakupów spożywczych nie odkładać na ostatni odcinek drogi. W pobliżu parku rozrywki jest tylko jeden malutki sklepik, który już po kilku godzinach zazwyczaj niemal świeci pustkami.

Parking przy Magicznych ogrodach jest gigantyczny i bardzo nasłoneczniony. W aucie lepiej nie zostawiać nic, co nie lubi wysokich temperatur.

Bilety można kupić również online oszczędzając czas i stanie w kolejce do wejścia.

Źródło zdjęć: www.magiczneogrody.com

4 - liczba recenzji i opinii

 1. Magiczne Ogrody

  Bardzo fajne miejsce na spędzenie czasu z dziećmi. U nas przedział wiekowy 3-17-a nawet dorośli mieli frajdę z niektórych punktów 🙂 Polecam

 2. Dumna jestem, że mamy takie miejsca w Polsce

  Niesamowite ogrody z mnóstwem atrakcji dla najmłodszych i starszych dzieci. Nasza dwuletnia córeczka biegała zachwycona, wybawiła się doskonale. W tym roku wybierzemy się ponownie, dodatkowo z roczniakiem.

 3. Super miejsce!!!

  Super miejsce na spędzenie wolnego dnia całą rodziną!!! Generalnie uważam że dla mniejszych dzieci (3-6 lat) jest więcej atrakcji. Mojej córce szczególnie podobały się podziemne labirynty, w których spędziła mnóstwo czasu. Choć sama osobiście miałam pewne wątpliwości, czy powinnam jej na to pozwolić. Niestety rozmiar labiryntów pozwalał się w nich poruszać jedynie dzieciom :-(.

 4. Rewelacja

  Super na wycieczke z małym dzieckiem

Oceń i opisz to miejsce

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Trzcianki 92
Janowiec 24-123 lubelskie PL
Sprawdź dojazd