Kids and friends

Miejsce z udogodnieniami dla dzieci.

O KAWIARNI

Klimatyczna kawiarnia w sercu nowej Woli. Kto przekroczy jej progi powinien być przyjemnie zaskoczony zarówno przestrzenią, wystrojem wnętrza jak i ofertą dla rodzin.

UDOGODNIENIA DLA RODZIN Z DZIEĆMI (I NIE TYLKO)

W kawiarni dostępny jest przewijak. Jest też jedno krzesełko do karmienia. Można tutaj również wejść z wózkiem, choć nie da się nim wjechac na piętro (na którym znajduje się sala zabaw).

MENU

W menu można znaleźć na przykład naleśniki, tosty, bezy, sałatki, pierogi.

ATRAKCJE DLA DZIECI

Na miejscu dostępny jest kącik dla dzieci. W każdą niedzielę o godzinie 12:00 (wstęp wolny) odbywają się warsztaty rodzinne (dedykowane dzieciom 4+ choć zdarzają się młodsi zainteresowani).

W tutejszej księgarni jest ponad tysiąc starannie wyselekcjonowanych tytułów dla dzieci i o dzieciach. Jest to selekcja zupełnie subiektywna, zbiera to, co tutejsi czytają sami albo swoim dzieciom. Jednak książki są raczej do kupienia niż czytania na miejscu.
W sezonie dostępny jest ogródek, jednak na kawę z dzieckiem zdecydowanie polecam wnętrz kawiarni.

WARTO WIEDZIEĆ

Niestety kawiarnia nie posiada własnego parkingu, a lokalizacja w pobliżu biurowców sprawia, że w tygodniu trzeba poświęcić chwilę na znalezienie miejsca na samochód. W weekendy natomiast miejsce gdzieś w pobliżu  powinno się znaleźć bez większych problemów.

Źródło informacji: http://kidsandfriends.edu.pl/

Oceń i opisz to miejsce

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skierniewicka 14
Warszawa mazowieckie PL
Sprawdź dojazd