Kawiarnia Lemonka

Miejsce stworzone z myślą o dzieciach.
Gwiaździsta 5
Warszawa 01-651 mazowieckie PL
Sprawdź dojazd

O RESTAURACJI

Lemonka to wyjątkowe miejsce urządzone w prostym stylu, by dzieci i rodzice czuli się tu przede wszystkim swobodnie.  Znajduje się na zielonym, zamkniętym osiedlu, gdzie żadnemu maluchowi na pewno nie stanie się nic złego. Wygodne kanapy i kolorowe poduchy na parapetach aż proszą, by na nich usiąść i nacieszyć się chwilą zasłużonego spokoju. Torba czasopism, bezprzewodowy Internet oraz jazzowa muzyka w tle pomogą w zrelaksowaniu się nawet najbardziej zmęczonym i zestresowanym rodzicom.

UDOGODNIENIA DLA RODZIN Z DZIEĆMI (I NIE TYLKO)

Przed lokalem jest dużo miejsca na zaparkowanie dziecięcych wózków. W środku natomiast znajduje się przewijak i ustronne miejsce do karmienia piersią, czyli to, co jest niezbędne mamom z najmłodszymi pociechami.

MENU

W menu można znaleźć m.in. naleśniki, zupy, tortille, tosty, kanapki, koktajle.

ATRAKCJE DLA DZIECI

Maluchy mogą zgłębiać zakamarki sali zabaw ze zjeżdżalnią, drewnianym domkiem, klockami w kolorach tęczy, walizką z narzędziami oraz całym mnóstwem innych, pochłaniających uwagę zabawek.

Starsze dzieci mają swoją przestrzeń w sali edukacyjnej, gdzie są dla nich przygotowane kolorowe kredki, plastelina, farby, stos kolorowanek i rebusy. Cała półka mądrych i zabawnych książek czeka na odważnych, którzy chcieliby się z nią zmierzyć sam na sam lub poczytać.”

WARTO WIEDZIEĆ

Lemonka z końcem lutego przenosi się do nowej lokalizacji, o której już wkrótce poinformujemy.

 

Źródło zdjęć i informacji: http://www.kawiarnialemonka.pl

Oceń i opisz to miejsce

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poniedziałek: 9:30-19:30 Wtorek: 9:30-19:30 Środa: 9:30-19:30 Czwartek: 9:30-19:30 Piątek: 9:30-19:30 Sobota: 9:30-19:30 Niedziela: 9:30-19:30