Hopsaska

Miejsce stworzone z myślą o dzieciach

O SALI ZABAW

Hopsaska jest stylizowana na klubokawiarnie, w której można korzystać ze sporej sali zabaw. Kawiarnia i sala zabaw są połączone ze sobą, co stanowi dużą zaletę.

NAJMŁODSI (1-2 LATA)

Dla najmłodszych czeka dywanik z różnymi zabawkami, matą na podłodze i poduchami.

PRZEDSZKOLAKI (3-6 lat) i STARSZAKI (7+)

Dla przedszkolaków dostępny jest małpi gaj, kuchnia, stół z dużą kolejką oraz zjeżdżalnia.

MENU

W Hopsaska można zarówno wypić dobrą kawę, świeżą lemoniadę, jak i  spróbować coś z „wkładki obiadowej”. Kawiarnia oferuje świeże zupy, tosty, sałatki i inne przekąski. Można też skosztować lekkich posiłków na jogurcie czy mleku.

PRZYJĘCIA URODZINOWE

W lokalu jest możliwość zorganizowania przyjęcia urodzinowego z wykorzystaniem różnych animacji, malowania buziek i modelowania balonów. Kawiarnia w ofercie ma również dogoterapię, urodzinowe Gordonki, robotykę. Hopsaska posiada dużą salę imprezowo – dydaktyczną (wielkości blisko 50 m2), gdzie może pomieścić nawet dla 30 dzieci.

WARTO Wiedzieć

Miejsce do siedzenia dla rodziców jest blisko zjeżdżalni, dzięki temu można kontrolować zabawy maluchów. Blisko torów przeszkód stoją kanapy, na których można wygodnie odpocząć.

Ponadto w Hopsaska organizowane są odpłatnie zajęcia, na które zapraszają już 2-miesięczne maluszki. W ofercie są także zajęcia ruchowe, taneczne, edukacyjne, artystyczne czy np. fitness dla mam.

Źródło zdjęć: http://hopsaska.pl

Zobacz opinie blogerek na temat tego miejsca:

 

Oceń i opisz to miejsce

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bora-Komorowskiego 56
Warszawa 03-982 mazowieckie PL
Sprawdź dojazd
Poniedziałek-Sobota: 10:30-19:30 Niedziela: 11:00-18:00