Farma Iluzji

Miejsce stworzone z myślą o dzieciach.

O Farmie Iluzji

Park Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji” to wyjątkowa kompozycja atrakcji dla dzieci i dorosłych z nutą edukacji podaną w bardzo przyjaznej formie.  Można tutaj zobaczyć Latającą Chatę Tajemnic, która zadziwia i dzieci i dorosłych, poznać tajemnice Opuszczonej Kopalni, zatracić się w Tunelu Zapomnienia, zwiedzić Muzeum Iluzji oraz…Grobowiec Faraona. Można też spróbować odnaleźć swoje prawdziwe oblicze w Labiryncie Luster, zmienić rzeczywistość w Pokoju Amesa, zakręcić się przy Zakręconym Domku, bawić w Teatrze Cieni i nie tylko….

Na Farmie Iluzji wiele jest Placów zabaw, labiryntów, huśtawek, zjeżdżalni, klocków. Miłośnicy zwierzątek mogą tutaj zaprzyjaźnić się z kucykami, króliczkami, kózkami, kaczkami, kurami i papugami.

Niezwykłą atrakcją w tym miejscu są odbywające się kilka razy na dzień, wliczone w cenę biletu pokazy, a wśród nich m.in. niezwykłe Balonowe Show Patrycji Lipińskiej, Pan Ząbek Show czyli pokaz iluzji, Magiczne Gołębie Pana Janka, Spotkanie z Sokolnikiem, pokazy kilku iluzjonistów,czy też Muppetów.

Dzieci spragnione wrażeń sportowych mogą skorzystać ze segway PT, ścianki wspinaczkowej, kul wodnych, trampolin, mini golfa, koła stronauty, strzelnicy, parku linowego i kilku innych atrakcji.

Wiek dzieci

W Parku najlepiej będą bawiły się dzieci tak od 5/6 roku życia oraz dorośli 🙂

Warto wiedzieć

Na terenie Farmy Iluzji są dostępne punkty gastronomiczne oraz udostępniane grile i miejsca na ogniska. Warto zabrać ze sobą napoje oraz przekąski, bo kolejki i ceny nie są małe 🙂

Prócz standardowego biletu upoważniającego do korzystania z części atrakcji można dokupić dodatkową złotą opaskę, która pozwala już wyszaleć się na dobre. Warto rozważyć tę opcję, by nie odmawiać na miejscu dziecku, które zobaczy i zacznie marzyć o skorzystaniu z dodatkowych, ogromnych atrakcji.

W weekendy działa dodatkowy telefon: 503 989 393

ZOBACZ RELACJE Z TEGO MIEJSCA


CUDOWNE I POŻYTECZNE

 

4 - liczba recenzji i opinii

 1. Bardzo dobra

  Super miejsce dla całej rodziny i na cały dzień. Masa atrakcji dla różnych grup wiekowych dla dzieci a także atrakcje dla dorosłych.Każdy znajdzie coś dla siebie i coś co go zaskoczy. To była dla nas 2ga wizyta na farmie iluzji i na pewno nie ostatnia!
  Polecamy

 2. Rewelacja!!!!

  Jedno z najfajniejszych miejsce w Polsce, w którym miałam okazję spędzić czas. My zrobiliśmy sobie 3-dniowa wycieczkę do Kazimierza Dolnego i pierwszy dzień spędziliśmy właśnie na Farmie Iluzji. Można tam bawić się, a jednocześnie czegoś się nauczyć. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Czas upłynął nam tam bardzo szybko, a chwile były niezapomniane. Z pewnością jeszcze raz wybierzemy się do tego parku, gdyż ostatnio nie udało nam się wszystkiego zobaczyć, a i nasza córka będzie starsza i zainteresowana innymi atrakcjami niż poprzednio. Ja ze swojej strony proponuje kupić od razu bilet z dodatkowymi atrakcjami, bo w przeciwnym razie trzeba później za część z nich płacić.

 3. Super

  Rewelacyjne miejsce. Będziemy wracać.

 4. Bardzo fajny

  Fajne miejsce na cały dzień. Ciekawe pokazy.

Oceń i opisz to miejsce

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mościska 9
Trojanów 08-455 mazowieckie PL
Sprawdź dojazd