Farma dyń

Miejsce atrakcyjne dla dzieci i dorosłych.
  • Atrakcje dla przedszkolaków (3-6)
  • Atrakcje dla starszaków (7+)

O FARMIE DYŃ

To raj dla wszystkich dyniożerców ! Ten raj to w sumie pole, za to pękające w szwach od dyń spożywczych i dekoracyjnych. Tutaj można poznać wiele gatunków tego pięknego warzywa, porównywać, czym się różnią, a nawet… można pozować na dyniowej ściance. Znajdziecie tu dynie pomarańczowe, zielone, pasiaste, okrągłe, podłużne, nieregularne. Można się zachwycać i nie żałować ochów i achów. Co więcej na Farmie dyń można ganiać i chować się w słomianym labiryncie, bujać na huśtawkach, skakać na trampolinie lub zachwycać zwierzątkami mieszkającymi w tutejszym mini, mini zoo z królikami, owieczkami, kurami, gąskami i kaczkami. Jest też jedna dodatkowa atrakcja, która mam nadzieję i w tym roku będzie dostępna, czyli traktor. Tak – dzieci cieszą się ogromnie, gdy mogą na niego wsiąść.

To miejsce idealne na jesienny spacer, zupełnie inne niż wszystkie, które przychodzą standardowo do głowy. Cudowne na jesienny odpoczynek w kaloszach, z ciepłą kurtką na plecach i termosem w plecaku.

Warto wiedzieć

Farma dyń czynna jest od połowy września do końca października, warto więc ubrać się na cebulkę i założyć obuwie, które pozwolimy sobie pobrudzić.

Można tutaj kupować dynie, jakie tylko nam się wymarzą więc weźcie pomysły na pyszne potrawy, by wybrać najlepsze do nich warzywo!

Jeśli będziecie szukać Farmy dyń to nie zapomnijcie zjechać 400 metrów za stacją Shell w Wilanowie.

 

 

 

Oceń i opisz to miejsce

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przyczółkowa 2
Warszawa mazowieckie PL
Sprawdź dojazd