EL GRECO

Restauracja z drobnymi udogodnieniami dla dzieci i animacjami w weekendy.

O RESTAURACJI

Restauracja mieszcząca się w sercu biznesowej Warszawy. Szefem kuchni tutaj jest Theodoros Vogdanos – kucharz z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w renomowanych restauracjach na Mykonos, Krecie i Atenach.

UDOGODNIENIA DLA RODZIN Z DZIEĆMI (I NIE TYLKO)

W restauracji dostępny jest przewijak. Można tutaj również skorzystać z krzesełka do karmienia.

MENU

Menu dziecięce tutaj oferowane ułożone jest w zestawy, z których można wybrać zupę lub danie główne plus lody lub sok. Nazwy dań to imiona bogów greckich więc można dziecku tutaj kupić Herę (żonę Zeusa) czyli makaron penne ze świeżym sosem pomidorowym i bazylią lub Posejdona (greckiego boga mórz) czyli fileciki rybne podawane z frytkami. Wybór oczywiście jest znacznie większy 😉

ATRAKCJE DLA DZIECI

W tej restauracji dostępny jest niewielki kącik zabaw dla maluchów, a w weekendy w godzinach 12:00-14:00 o dobry humor najmłodszych dba animator. Godziny animacji dla dzieci zmieniają się sezonowo, dlatego polecamy zawsze ich wcześniejsze potwierdzenie telefoniczne.

WARTO WIEDZIEĆ

W weekendy warto zarezerwować stolik, bo bywa, że restauracja pęka w szwach (chociaż zdarza się też, że można spokojnie zająć stolik bez wcześniejszego planowania).

Niestety, choć przy restauracji jest parking, nie jest on jej własnością. El Greco ma jednak kilka wykupionych miejsc postojowych. Jeśli chce się sprawdzić ich dostępność trzeba zapukać do stróżówki na parkingu i zapytać, czy jest jeszcze jakieś wolne. Na to jednak lepiej się nie nastawiać za mocno.

 

Źródło zdjęć i informacji: www.elgreco-restauracja.pl oraz www.facebook.com/ElGrecoWarszawa

Oceń i opisz to miejsce

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Grzybowska 9
Warszawa mazowieckie PL
Sprawdź dojazd
Poniedziałek: 11:00-23:00 Wtorek: 11:00-23:00 Środa: 11:00-23:00 Czwartek: 11:00-23:00 Piątek: 11:00-23:00 Sobota: 12:00-23:00 Niedziela: 12:00-23:00
  • Animator dba o dobrą zabawę dzieci w weekendy
  • Możesz tutaj zorganizować przyjęcie okolicznościowe
  • Tutaj dziecko zje w wygodnym krzesełku
  • Tutaj przygotowano menu dla dzieci
  • Tutaj znajdziesz przewijak