DER ELEFANT

Restauracja z udogodnieniami dla dzieci i animacjami w weekendy.

O RESTAURACJI

Restauracja Der Elefant została otwarta przez Artura Jarczyńskiego w 1990 roku. W zmodernizowanych zabytkowych wnętrzach mieści się przestronna, wielopoziomowa restauracja, która swoją atmosferą przypomina Nowy Jork. Jej dziedziniec zaprojektował nagrodzony Oskarem scenograf Allan Starski. Tutejsza karta menu oparta jest na świeżych, lokalnych składnikach, inspiracjach z kulinarnych podróży jej twórców oraz na najwyższej jakości mięsie.
Der Elefant kryje w sobie również nie tylko bogaty Skład Win, czy pierwsze w Polsce dziecięce studio kulinarne (Warsaw Cooking University), ale także Fishmarket – jedyną dzisiaj na mapie Warszawy w pełni rybną restaurację. Obok słynnych krabów z Alaski podaje się tu świeże ryby i owoce morza z całego świata.
Wieczorami w Der Elefancie rozbrzmiewa żywy jazz (m.in. na sprowadzonym na specjalne zamówienie fortepianie Steinwaya), ku uciesze ceniących światową atmosferę Gości.

UDOGODNIENIA DLA RODZIN Z DZIEĆMI (I NIE TYLKO)

W restauracji dostępny jest przewijak, są również krzesełka do karmienia. Rodzice mogą wejść z wózkiem dla małego dziecka.

MENU

W dziecięcym menu znajdziemy m.in. rosołek z kurczakiem, makaron penne z sosem pomidorowym, naleśniki z serem i bitą śmietaną, czy burgera dziecięcego z frytkami.

ATRAKCJE DLA DZIECI

W restauracji dostępna jest sala zabaw dla dzieci w różnym wieku. Usytuowana jest na piętrze restauracji, nie stanowi to jednak przeszkody dla rodziców małych dzieci, bo do dyspozycji gości jest również winda.

W weekendy między 14:00 a 18:00 rodzice mogą spokojnie zjeść i porozmawiać podczas, gdy rozrywkę dla ich pociech zapewnia animator. Restauracja jest duża więc stoik blisko sali zabaw,gdzie będzie bawiło się dziecko dobrze jest zarezerwować z wyprzedzeniem.

WARTO WIEDZIEĆ

Na specjalne okazje restauracja przygotowuje dla swoich Małych Gości specjalne atrakcje. Warto więc brać ją pod uwagę planując Dzień Dziecka, Mikołajki itp. Planowane wydarzenia można śledzić na FB lub pytać dzwoniąc bezpośrednio do restauracji.

Zobacz relację z wizyty,  przeczytaj opinie blogerów na temat tej restauracji:

Źródło zdjęć i informacji: www.derelefant.com oraz www.facebook.com/DerElefantWarszawa

1 opinia

  1. Dziękuję za podlinkowanie mojej recenzji lokalu. Pozdrawiam

Oceń i opisz to miejsce

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

plac Bankowy 1
Warszawa mazowieckie PL
Sprawdź dojazd
Poniedziałek: 12:00-24:00 Wtorek: 11:00-24:00 Środa: 11:00-24:00 Czwartek: 11:00-24:00 Piątek: 11:00-24:00 Sobota: 11:00-24:00 Niedziela: 11:00-24:00