Ciuciubabka

Miejsce stworzone z myślą o dzieciach.

O RESTAURACJI

Ciuciubabka to miejsce gdzie można  poczuć  się jak w domu. Kuchnia otwarta jest na smaki ukochane przez dzieci chętnie zmienia się i dostosowuje do podniebienia małych smakoszy. Rodzice pilnując bawiących się tutaj dzieci mogą siedzieć na krzesłach lub…razem z maluchami na dywanie. Wszystko jest mobilne i otwarte na pomysły małych i dużych gości.

UDOGODNIENIA DLA RODZIN Z DZIEĆMI (I NIE TYLKO)

W lokalu dostępne są krzesełka do karmienia oraz przewijak. Można tutaj również wejść z wózkiem dla małego dziecka.

MENU

Dla dzieci można tutaj zamówić placuszki owsiane, owsiankę, naleśniki, racuchy z jabłkami, ciasteczka owsiane, ciasteczka m&m’s, budyń jaglany, a dwa razy w tygodniu również zupy krem.

ATRAKCJE DLA DZIECI

Dzieci znajdą tu duży kącik zabaw z licznymi atrakcjami (w tym huśtawka), gry planszowe, książki itp. Najmłodsi mogą bezpiecznie  bawić się w przestrzeni oddzielonej płotkiem, przykrytej dywanem. Dobrze powinny się czuć tutaj pociechy w różnym wieku.

W lokalu, w tygodniu prowadzone są również odpłatne warsztaty dla dzieci w różnym wieku i rozmaitych tematach.

WARTO WIEDZIEĆ

Lokal położony jest środku osiedla, dlatego rano łatwiej, później nieco trudniej znaleźć wolne miejsce, ale nie jest to szczególnie problematyczne.

W soboty i niedziele Ciuciubabka jest zarezerwowana na imprezy urodzinowe (do 12 osób, czas:2h) i przyjęcia okolicznościowe (do  30 osób, czas: 3h). Oczywiście w zależności od potrzeb można na wybraną okoliczność wynająć animatora i poczęstunek.

 

Źródło zdjęć i informacji: http://ciuciubabka.waw.pl/
Zobacz jak piszą o tym miejscu na blogach:

Oceń i opisz to miejsce

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pełczyńskiego 30B
Warszawa 01-471 mazowieckie PL
Sprawdź dojazd